Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

benim.kcs.com.tr web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Vakıfbank, Finansbank ve Akbank Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge COMODO tarafından sağlanan SSL Sertifikasını göstermektedir. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi benim.kcs.com.tr personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. benim.kcs.com.tr sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

benim.kcs.com.tr web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar

benim.kcs.com.tr web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir.

benim.kcs.com.tr ( KÇS K.MARAŞ ÇİMENTO BETON SAN. ve MADENCİLİK İŞL. A.Ş.) şirketi hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. benim.kcs.com.tr web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece( raporlar, ödeme alındı bilgisi vb.) bilgi içeriklidir.